Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

szczepienia kołobrzeg szpital koronawirus

Końca czwartej fali jeszcze nie widać. Statystyki podawane przez rząd wykazują, że w powiecie kołobrzeskim dziennie przybywa około 60 osób z pozytywnym wynikiem testu. Obecnie na kwarantannie przebywa w naszym rejonie 972 osoby. To najwięcej w okresie czwartej fali.

Od kilku dni wśród kołobrzeżan, zauważalne jest zwiększone zainteresowanie zaszczepieniem się. Jak dowiedzieliśmy się w szpitalu dziennie szczepionych jest prawie 130 osób. Nadal więcej jest chętnych na szczepienie trzecią dawką niż pierwszą, ale i tu da się znaleźć to pozytywne drgnięcie. Dostępne są szczepionki dwóch producentów zarówno Pfizera jak i J&J.

W Intermedicalu jest podobnie, chociaż tutaj szczepienia odbywają się 3 razy w tygodniu, zauważalny jest podział na tych, którzy zjawiają się po 1 dawkę jak i trzecią. Intermedical informuje nas również, że w związku z dużym zainteresowaniem od 1 grudnia uruchamia jeszcze jedno stanowisko szczepień i będzie szczepił już przez 5 dni w tygodniu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama