Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

nietrzeźwy kierowca poliocja kołopbrzeg mop jarkowo

Dzisiejszej nocy z kołobrzeską komendą skontaktował się dyżurny drogi S6, który na MOP Jarkowo zauważył mężczyznę, którego stan wskazywał na spożycie alkoholu. Przekazał policjantom również informację, że pojazd jest uszkodzony i brakuje mu bocznej szyby, oklejona jest ona taśmą. Kierujący wsiadł do pojazdu i wyruszył drogą S6 do Kołobrzegu. Policjanci zatrzymali pojazd na ulicy 6 Dywizji Piechoty Kołobrzegu. Za kierownicą fiata siedział 51 - letni obywatel Mołdawii. Nie poddał się on badaniu na trzeźwość, w związku z czym został przewieziony do kołobrzeskiej komendy. Na komendzie również odmówił dmuchania w alkomat. W związku z czym przewieziono go do szpitala gdzie pobrano mu krew do badań. Dzisiejszą noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Fiata odholowano na policyjny parking. Zabrano również dowód rejestracyjny. Dalsze czynności z mężczyzną będą prowadzone po wytrzeźwieniu kierowcy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama