Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek kolizja samochody policja straz pozarna pogotowie ząbrowo

W godzinach porannych doszło do kolizji 4 pojazdów w miejscowości Ząbrowo. Kierujący hyundaiem wyjeżdżając ze swojej posesji na drogę 162 nie ustąpił pierwszeństwa fordowi, który jechał prawidłowo. Ford w wyniku uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mercedesem. Z mercedesa odpadło koło na które najechał kierujący kolejnego forda. Wszystkie 4 pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną oraz zespoły ratownictwa medycznego. Wszyscy kierowcy zostali przebadani, nikt nie wymagał hospitalizacji. Policja kończy już pracę na tym odcinku drogi, pojazdy są usuwane. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a droga zablokowana.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama