Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

autobus kołobrzeg

Nasi czytelnicy wskazują na coraz więcej przypadków łamania przepisów ruchu drogowego przez kierowców niemieckich autobusów, którzy stają kilka - kilkanaście metrów od hoteli czy sanatoriów, aby zabrać pasażerów razem z ich bagażami. Cel jakże szlachetny, gdyby nie fakt, że przy okazji naruszają przepisy, narażając również innych uczestników ruchu drogowego. O takich sytuacjach piszecie, że mają miejsce najczęściej w strefie uzdrowiskowej, gdzie znajduje się najwięcej obiektów obsługujących turystów. Tym razem jednak, udokumentowany został postój niemieckiego autobusu na ulicy Szpitalnej przy hotelu "Nad Parsętą". Pojazd stanął za znakiem "zakaz zatrzymywania i postoju". Inne pojazdy, aby go wyprzedzić, musiały również łamać przepisy i ryzykować. W tym miejscu bowiem jest zakręt i podwójna linia ciągła, i nie widać, kto jedzie z naprzeciwka. Ale widać wygoda zagranicznych turystów jest ważniejsza niż bezpieczeństwo...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama