Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek kolizja nietrzezwy wjechał w dom płot kołobrzeg policja golowanie

Około godz. 5 nad ranem, 23-letni mężczyzna prowadzący VW Tourana stracił panowanie nad pojazdem u zbiegu ulic Jasnej i Mazowieckiej. Pojazd wjechał wprost na jedną z posesji, taranując płot. Głośne uderzenie zbudziło mieszkańców. Gdy wyszli zobaczyć co się stało, kierowcy w pojeździe już nie było. Policjanci zabezpieczyli auto i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niedługo po zdarzeniu mężczyzna zgłosił się sam na komendę i przyznał do prowadzenia pojazdu. Poddany został badaniu na trzeźwość i wydmuchał 1,2 promila. Pojazd jak i ogrodzenie są poważnie uszkodzone. Trwa postępowanie wyjaśniające. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama