Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bushcraftowy kołobrzeg

- Gdybym zadał wam pytanie, z czym kojarzy wam się polskie wybrzeże, albo bardziej precyzyjnie: z czym kojarzy wam się Kołobrzeg, ciekawe, ilu z was w pierwszym skojarzeniu widziałoby dziki, naturalny las? - pyta na początku swojego nowego odcinka na kanale Youtube Marcin Surowiec, znany w całej Polsce jako "Bushcraftowy". Jego kanał, poświęcony bushcraftowi, szeroko rozumianemu outdoorowi i survivalowi, oglądają dziesiątki tysięcy ludzi. Bywa, że "Bushcraftowy" realizuje odcinki nad morzem, ale to rzadkość. Najczęściej odwiedza góry. Gdy więc trafił nad morze i to od razu do Kołobrzegu, odwiedził Ekopark Wschodni. Zaprezentował uroki tego miejsca, ale także opowiedział o swoim nowym ekwipunku. Idealna promocja Kołobrzegu, zwłaszcza, że Marcin Surowiec zawsze promuje odpowiedzialną turystykę i korzystanie z natury. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama