Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kierujący pojazdem VW Passat na drodze wewnętrznej przy ul. Emilii Gierczak 35 uszkodził pojazdy zaparkowane w zatoce parkingowej oraz barierkę oddzielającą wyjście z klatki schodowej na drogę wewnętrzną po czym odjechał. Takie zgłoszenie około godziny 20.00 wpłynęło do Straży Miejskiej. Patrol Straży, który niezwłocznie przybył na miejsce zdarzenia szybko odnalazł pojazd, który przez sprawcę zdarzenia został porzucony. Świadkowie zdarzenia jednak dokładnie opisali osoby które poruszały się tym samochodem. W związku z tym po kilu minutach Strażnicy w okolicy skrzyżowania ul. Mariackiej z ul. Narutowicza zatrzymali dwie osoby poruszające tym pojazdem do czego się przyznali. Na miejsce zdarzenia Straż Miejska wezwała Policję, która ustaliła, że osoby te znajdują się pod wpływem alkoholu. Teraz to już zgodnie z właściwością Policja ustali który z mężczyzn był kierowcą VW Passata w chwili zdarzenia.     

Do sprawy powrócimy jutro.

Udało nam się ustalić, że jeden z mężczyzn wydmuchał na komisariacie 4 promile, drugi nie chciał poddać się badaniu alkomatem, pobrano więc od niego krew. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

 

straż miejska kołobrzeg wandale wypadek kolizja policja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama