Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

policja kołobrzeg wypadek

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego kołobrzeskiej komendy podczas prowadzenia działań zauważyli kierującego pojazdem marki Volkswagen Golf, który według ich wiedzy nie powinien prowadzić. Policjanci się nie mylili. Po zatrzymaniu 23-letniego mężczyzny i sprawdzeniu w policyjnych systemach, ustalili że kierujący posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto mężczyzna przewoził 21-letniego pasażera, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd, celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. Pasażer został osadzony w policyjnym areszcie, a kierujący za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama