Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Po rezygnacji z funkcji radnego przez Piotra Lewandowskiego, koleją osobą, która mogła objąć mandat była Anna Mazurek. Do naszej redakcji wysłała ona oświadczenie:

"W dniu 13 października 2021 r. otrzymałam pismo dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie, informujące, iż po wygaśnięciu mandatu radnego pana Piotra Lewandowskiego, wybranego do Rady Miasta Kołobrzegu w okręgu nr 4 z listy nr 14 – KWW Anny Mieczkowskiej „Kołobrzescy Razem”, posiadam pierwszeństwo do obsadzenia mandatu z tej samej listy. W związku z powyższym, oświadczam, co następuje.

Mój start w wyborach w 2018 r. podyktowany był chęcią włączenia się do grona osób aktywnie wspierających rozwój naszego miasta. Cele określone w programie mojego ugrupowania, a w szczególności szeroko pojęte sprawy oświaty, które są mi najbardziej bliskie, inspirowały mnie do ubiegania się o mandat radnej. Niestety, w obecnej chwili, gdy otworzyła się przede mną możliwość objęcia mandatu, nie mogę podjąć się pełnienia tak ważnej służby. Odpowiedzialność za losy miasta i jego mieszkańców to ogromne wyzwanie, któremu należy poświęcić się w całości. Tak postrzegam honor bycia radnym.

Serdecznie dziękuję wszystkim moim wyborcom, wszystkim osobom, które trzy lata temu oddały na mnie swój głos. To był dla mnie ważny sygnał, że moje marzenie o służbie na rzecz Kołobrzegu, jest realne do spełnienia. Dzisiaj jednak, wyłącznie z powodów osobistych, rodzinnych, nie mogę przyjąć zaproszenia do pracy w Radzie Miasta. Przepraszam tych, których zawiodłam moją decyzją, bardzo proszę o jej uszanowanie i wyrozumiałość.
Anna Mazurek".

Kolejną osobą, której przysługuje objęcie mandatu, jest Zbigniew Malinowski.

Fot. archiwum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama