Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W środę 13 października 2021 roku w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika oraz w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w których udział wziął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Szufel. Podczas akademii w "Koperniku" uroczyste przyrzeczenie złożyli uczniowie klas pierwszych. W roku szkolnym 2021/2022 w "Koperniku" utworzonych zostało 5 oddziałów, do których łącznie uczęszcza 153 uczniów. Natomiast w "Sienkiewiczu" ślubowali zarówno uczniowie klas pierwszych, jak i drugich ze względu na pandemię i fakt, że w zeszłym roku nie odbyła się uroczysta gala. W tej placówce w klasach pierwszych obecnie uczy się 147 osób, również w 5 oddziałach. Apele były okazją do wręczenia nagród i gratulacji wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracji.

Na uroczystościach w Koperniku obecna była Prezydent Miasta Anna Mieczkowska, która oprócz życzeń przekazała szkole dwa czajniki bezprzewodowe wraz z zestawem oryginalnych herbat.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama