Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Roślinom wszystko się pomieszało!Na Skwerze Pionierów zakwitła róża. Na Placu Przybylskiego krzewy wypuszczają liście, a na Skwerze 750-lecia są już bazie kotki. Od wczoraj mamy kalendarzową zimę, a jest wiosna.


Gdyby nie wiatr, jednogłośnie można by orzec, że mamy wiosnę. Ale i nie bacząc na to, pomagają na w wydaniu takiego orzeczenia rośliny, które właśnie tak się zachowują. Zaczynają pojawiać się rośliny typowe dla przedwiośnia, jak pierwiosnek. Widać soczyste pąki na drzewach i krzewach. Możemy się z jednej strony cieszyć z łagodnej zimy, ale taka pogoda dla roślin jest bardzo niebezpieczna. Warunki pogodowe o tej porze roku mogą bardzo szybko się zmienić, a gdy temperatura spadnie, będzie to zagrożeniem dla zieleni, która może przemarznąć, a nawet zginąć.


Roślinom wszystko się pomieszało!
Roślinom wszystko się pomieszało!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama