Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bieńkowski wrócił i jest ostroDziś po południu zbiera się Razem Dla Kołobrzegu. To reakcja Henryka Bieńkowskiego na uchwałę w sprawie "Brico Marche" i działki przy ulicy Tadeusza Kościuszki.


W Radio Kołobrzeg, wiceprzewodniczący Rady Miasta postawił sprawę ostro. Henryk Bieńkowski wrócił ze Stanów Zjednoczonych i jest zaskoczony tym, co zrobili jego koledzy z Porozumienia Dla Kołobrzegu. Jak mówi nam w rozmowie telefonicznej, w sprawie "Brico Marche" jest wiele wątpliwości, zarówno po kontroli, którą przeprowadziła w poprzedniej kadencji Komisja Rewizyjna, jak i w zakresie zarzutów stawianych przez Kołobrzeskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców. - W przypadku działki przy ulicy Kościuszki, ja rozumiem kwestie powierzchni zabudowy, ale kompletnie niezrozumiała jest dla mnie sprawa tej dominanty i dodatkowych pięter - tłumaczy wiceprzewodniczący.

Bieńkowski chce poznać powody, dla których radni PDK głosowali tak a nie inaczej. - W kampanii wyborczej mówiliśmy, że będziemy stosować zasadę równego traktowania wszystkich podmiotów, a dzisiaj się okazuje, że inwestor może mieć wyższy obiekt do zabudowy, a pozostali nie dostali tego wcześniej. Jeśli co innego mówi się w kampanii, a co innego się robi, to się staje niewiarygodnym. To mi się nie podoba - mówi Henryk Bieńkowski dodając, że rozważa zawieszenie swojego członkostwa w Porozumieniu Dla Kołobrzegu.

Bieńkowski wrócił i jest ostro

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama