Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rozpoczęły się targi edukacyjne dla maturzystów - EDU DAY

W czwartek 17 listopada 2022 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu rozpoczęły się targi dla maturzystów EDU DAY pod honorowym patronatem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.

Po raz drugi Powiat Kołobrzeski włączył się w organizację targów edukacyjnych dla maturzystów EDU DAY. Głównym organizatorem targów jest koszalińska Agencja 123 Concept, reprezentowana przez Krzysztofa Głowackiego. Oficjalnego otwarcia targów w imieniu starosty Tomasza Tamborskiego dokonał wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, który podziękował wszystkim wystawcom za udział i tym samym umożliwienie tegorocznym maturzystom zapoznania się z ofertą edukacyjną najbardziej prestiżowych uczelni z naszego regionu. Jak zawsze targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a przede wszystkim samych uczniów. Maturzyści ze szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu mają niepowtarzalną okazję, by porozmawiać z przedstawicielami uczelni oraz pozyskać informacje na temat nowoczesnych trendów w edukacji. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowało się wielu wystawców, w tym: Politechnika Koszalińska, Politechnika Morska w Szczecinie, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pomorska w Słupsku, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie, Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, Policealna Szkoła Medyczno-Społeczna w Koszalinie czy Wojskowe Centrum Rekrutacji.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama