28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Kolejny weekend za siatkarzamiW miniony weekend mecze rozegrali wszyscy kołobrzescy siatkarze i siatkarki klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski. W turnieju Młodzików w Darłowie kołobrzeżanie pokonali 2:1 zespół z Koszalina.

Dwukrotnie przegrali w tie-breakach rozgrywanych z pierwszym oraz drugim zespołem KS Stoczni Darłowo - dwa razy w stosunku 15:13. Niemal w identycznie swoje zmagania zakończyły kołobrzeskie Młodziczki. Wygrały w stosunku 2:0 z Gryfem Szczecinek oraz uległy po zaciętej walce 2:1 zespołom MKS Połczyn Zdrój i MKS Koszalin. Obydwa tie-breaki zakończyły się stosunkiem 15:13.

Jedynym zespołem rozgrywającym swój mecz u siebie był zespół Kadetek. Przyjezdne ze Stargardu Szczecińskiego nie zdołały wywalczyć ani jednego seta i mecz zakończył się rezultatem 3:0 dla zespołu UKS OPP Powiat Kołobrzeski.
Zespół Kadetów występował w hali Espadonu Szczecin i po dwóch łatwo wygranych setach, uległ gospodarzom w stosunku 3:2.

Tuż po meczu kadetów, swoje zmagania z Espadonem Szczecin rozpoczęli Juniorzy, w których składzie występowali również zmęczeni pięciosetowym pojedynkiem Kadeci. Niestety, pomimo walki, nie udało im się wygrać z zawodnikami ze Szczecina i mecz zakończył się wynikiem 3:0.

W dużo lepszych nastrojach z Polic wracały Juniorki reprezentujące klub UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Wygrały one swój mecz 3:2, tym samym pokonując młode zawodniczki przygotowywane do gry w ekstraklasowym zespole z Orlen Ligi.

Drużyna Seniorów rywalizowała w Poznaniu. W pierwszym secie doskonale zaprezentowali się gospodarze, pewnie go wygrywając. Zespół z Kołobrzegu odbudował się w drugiej odsłonie spotkania, niestety uległ w końcówce, po dyskusyjnych werdyktach sędziego dotyczących kluczowych dla partii piłek. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla AZS UAM Poznań.