Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

plaża,kołobrzeg,rankingAwans o cztery miejsca na pozycję wicelidera odnotowała nasza plaża w tegorocznym rankingu "Onetu". Wreszcie zostaliśmy tam dostrzeżeni.


Na ubiegłorocznym rankingu "Onetu" nie zostawiliśmy suchej nitki. Uplasowanie nas na 6 pozycji świadczyło o tym, że odwiedzili nas albo ankieterzy ślepi, albo negatywnie nastawieni do Kołobrzegu. Nie zauważyć szerokich i piaszczystych plaż, wzrostu bezpieczeństwa na plaży, cieplejszej wody, to było dla nas niezrozumiałe. Podkreślano za to korki. Niestety, Kołobrzeg każdego sezonu odwiedza kilkaset tysięcy turystów. To ci, którzy spędzają tu turnusy, wybierają turystykę weekendową, bywają tu przejazdem lub okazyjnie. Sama liczba udzielonych w ubiegłym roku noclegów świadczy o tym, jakie miejsca wybierają w Polsce turyści. Redaktorzy "Onetu" piszą, że tym razem odwiedzili plaże w sezonie. I od razu awansowaliśmy na drugą pozycję. Jest szansa, że w przyszłym roku będziemy liderem.

 

plaża,kołobrzeg,ranking

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama