Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

mcdonalds,show,kołobrzegW Kołobrzegu wystartowała trasa McDonald’s w ramach kampanii „Nasze Produkty, Twoje Pytania”. Wielka amerykańska ciężarówka stanęła pod latarnią morską.


Przygotowano multimedialną prezentację na temat jakości półproduktów używanych w McDonald's, jedyną w Polsce restaurację na kółkach oraz serię koncertów. Dla najmłodszych zaśpiewała Majka Jeżowska, starsze pokolenia bawiły się przy muzyce Żuków, zaś dzień zakończył występ finalistów Must be The Music, zespołu Be.My. Multimedialne show McDonald’s będzie dostępne dla zwiedzających jeszcze w niedzielę.

Fot. Marta Pniewska, Kacper Pajor

 

mcdonalds,show,kołobrzeg

mcdonalds,show,kołobrzeg

mcdonalds,show,kołobrzeg

mcdonalds,show,kołobrzeg

mcdonalds,show,kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama