Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dwójka,zet,kołobrzegRok temu, był to prawdziwy hit sezonu. W tym roku także Kołobrzeg zainauguruje lato z Radiem ZET i telewizyjną "Dwójką". Koncert przy Kamiennym Szańcu.


Według zapowiedzi organizatorów, 27 czerwca na scenie zobaczymy Anię Dąbrowską, Ryszard Rynkowski i Sindey Polak. Prawdziwy hit przygotowany został na niedzielę 28 czerwca. Koncert ten będzie transmitowany w Programie 2 oraz w Radio ZET. W Kołobrzegu wystąpią: Ania Dąbrowska, Ryszarda Rynkowski, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Red Lips, Michał Szyc, John Mamann i Sarsa.

dwójka,zet,kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama