Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Sukcesy młodych tenisistów

Podopieczni Tenis Park Kołobrzeg w ostatnich tygodniach z sukcesami rywalizowali na kortach w Trójmieście, Warszawie i Szczecinie. 11 i 12 czerwca rozgrywane były dwa turnieje w Gdańsku i Sopocie. W obu zawodach w kategorii czerwonej wygrał 8-letni Natan Łukarski z Kołobrzegu. W minioną sobotę wziął również udział w turnieju Lato Tenis 10 Cup o Puchar Agnieszki Radwańskiej w kategorii czerwonej, gdzie startowało 20 dzieci. Po ciężkiej walce, Natan wyszedł z grupy i dostał się do ćwierćfinału. Ostatecznie zajął 6 miejsce.

Natomiast w ostatnią niedzielę Maksymilian Wachowski i Aleksander Antczak walczyli w kategorii pomarańczowej podczas TENIS 10 KIA POLMOTOR KIDS CUP 2022 w Szczecinie. Startowało 9 zawodników, a najlepszy okazał się kołobrzeżanin Maksymilian Wachowski, wygrywając tym samym 3 raz z rzędu w KIA Polmotor Kids Cup. Aleksander Antczak zajął miejsce 6.

Ogromne gratulacje dla młodych tenisistów i ich trenerów: Marcina Olesińskiego i Krzysztofa Matlakiewicz.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama