Few Clouds

17°C

Kołobrzeg

6 lipca 2022    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2022    
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Srebrny medal Mistrzostw Polski łuczników

W weekend, w Krośniewicach k. Kutna odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie. Drużyna zawodników MEWY Kołobrzeg, w składzie Michał Stoma, Dawid Dudek oraz Jan Chmielewski zdobyła srebro i tym samym zawodnicy MEWY zostali drużynowymi Vice-mistrzami Polski Młodzików. Złoto zdobyła drużyna Łucznika Żywiec, a brąz Sokole Oko Zawadka. W konkurencji indywidualnej, Michał Stoma zajął 5. miejsce i niestety zabrakło Michałowi do zdobycia brązowego medalu zaledwie trzech punktów. Pozostali kołobrzeżanie, pośród 104 zawodników, uplasowali się kolejno: Dawid Dudek na 16. miejscu oraz Jan Śmielewski na 36. miejscu.
Zawodniczki MEWY Kołobrzeg zajęły miejsca: 30. Wiktoria Staigl, Barbara Rybka 37. oraz Julia Szumska 56. W zawodach łącznie brało udział 125 zawodniczek z całej Polski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama