Few Clouds

17°C

Kołobrzeg

6 lipca 2022    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2022    
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Młodzi piłkarze najlepsi w Gdańsku

Zespół MKP Kotwica Kołobrzeg z rocznika 2013, pod wodzą trenera Macieja Wachowskiego, powrócił w niedzielę z Gdańska z pucharem za 1 miejsce. W turnieju Gdańsk Cup Elite 2022 U9 nie było na nich mocnych. W silnie obsadzonej rywalizacji, na czele z Pogonią Szczecin, Lechią Gdańsk, Arką Gdynia i Jaguarem Gdańsk, na 7 rozegranych meczów odnieśli 7 zwycięstw. Poza najwyższym miejscem na podium, nagrody indywidualne otrzymali: najlepszy bramkarz turnieju - Juliusz Smagieł oraz najlepszy obrońca turnieju - Maksymilian Wachowski.

Gratulacje dla całego zespołu U9 w składzie:
Juliusz Smagieł, Antoni Kmieć, Maksymilian Wachowski, Sebastian Figurski, Kacper Marczyk, Mariusz Ochnio, Bruno Remplewicz, Mikołaj Wieczorek (Bałtyk Koszalin), Aleksander Gawęda, Mikołaj Bereżański, Antoni Przyjemski, Filip Zahorski.

Trener Maciej Wachowski, asystent Maciej Remplewicz.

Gratulujemy młodym piłkarzom.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama