Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Finał III Ligi Kobiet w Piłce Siatkowej

Zapraszamy do wsparcia "Jedynego Kołobrzeskiego Żeńskiego Zespołu w rozgrywkach Seniorskich"

W najbliższy weekend na Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy ul.Mazowieckiej 1 odbędzie się Finał III Ligi Kobiet w Piłce Siatkowej w którym wystąpi zespół gospodyń UKS OPP Powiat Kołobrzeski. W ciągu trzech dni wystąpią cztery najlepsze zespoły województwa zachodniopomorskiego w walce o podium i możliwość dalszej gry w barażach o II ligę. Zespół kołobrzeski po rundzie zasadniczej zajął drugie miejsce doznając tylko jednej porażki i z wielkimi nadziejami przystępuje do rozgrywek finałowych. W Finale każdy z zespołów rozegra trzy spotkania które rozstrzygną o końcowej kolejności w sezonie 2021/2022. Podczas trwania całego Turnieju odbędzie się wiele atrakcji przygotowanych przez UKS OPP Powiat Kołobrzeski oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej.

Występy artystyczne, muzyczne, profesjonalna oprawa spotkań oraz konkursy dla kibiców plus dobra gra Naszych zawodniczek powinna wystarczyć do odwiedzenia hali przy ulicy Mazowieckiej 1.

Spotkania Naszego zespołu:
25.03.2022 r - piątek godzina 19.30
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MKS AZS Politechnika Koszalin
26.03.2022 r - sobota godzina 16.00
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police
27.03.2022 r - niedziela godzina 16.00
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin

Uroczyste zakończenie około godziny 17.30 w niedzielę.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama