Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zakończyły się mistrzostwa w strzelaniu pneumatycznym

Przez cały tydzień rozgrywały się  „Otwarte Mistrzostwa w Strzelaniach Pneumatycznych” w ramach obchodów 77 Rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem. Były to zawody otwarte i dlatego na liście startujących znalazły się osoby z Niemiec i Ukrainy. Frekwencja zawodów dopisała, a wyniki napawają optymizmem przed zawodami w Bydgoszczy na początku kwietnia. Uczestnicy strzelali konkurencje 40-strzałowe z pistoletu i karabinu oraz łatwiejszą konkurencję karabinową z pozycji siedząc  10 strzałów  Organizatorem zawodów oprócz Klubu Strzeleckiego był Urząd Miasta Kołobrzeg oraz MOSiR. Podsumowanie oraz wręczenie nagród odbyło się punktualnie o 14 w sobotę.

Czołowe miejsca zajęli
Pistolet pneum. 40 strz.
1.    Konrad Drobek
2.    Gabriela Antos
3.    Andrzej Borkowski

Karabin pneum. 40 sztrz.
1.    Aleksandra Winiszewska
2.    Maciej Królikowski
3.    Oskar Grzelak

Karabin pneum. 10 sztrz. siedząc
1.    Gabriela Antos
2.    Konrad Drobek
3.    Jacek Niewęgłowski

Chętnych którzy chcą sprawdzić swoje możliwości strzeleckie Klub zaprasza do wstąpienia w szeregi miłośników strzelania. Zapisy można zrobić w siedzibie klubu przy Hali Milenium.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama