Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

5 Miejsce kołobrzeskich kadetów

W minionym tygodniu kadeci UKS OPP Powiat Kołobrzeski uczestniczyli w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w dalekim Lublinie. Szczęście w losowaniu nie dopisało kołobrzeskim siatkarzom gdyż na tym etapie rozgrywek musieli się zmierzyć z zeszłorocznym medalistą Mistrzostw Polski z zespołem z Poznania oraz finalistą zespołem z Radomia. Po słabszym pierwszym spotkaniu z Enea Energetyk Poznań podopieczni Dariusza Cholki oraz Krzysztofa Ośliśloka rozegrali bardzo dobre spotkanie z zespołem RCS Czarni Radom niestety przegrywając w końcówkach setów musieli uznać wyższość przeciwnika i zadowolić się spotkaniem o 5 miejsce. W ostatnim meczu Turnieju kadeci z Kołobrzegu wygrali emocjonujące pięciosetowe spotkanie z UKS Gdyńska Akademia Siatkówki. Najlepszym zawodnikiem turnieju z zespołu kołobrzeskiego został Jakub Korczyk.

Zakończony sezon halowy był bardzo udany, dwa medale wojewódzkie, dwa ćwierćfinały Mistrzostw Polski dla młodych zawodników z Naszego miasta napawają optymizmem przed nadchodzącym sezonem plażowym oraz kolejnym sezonem halowym 2022/2023. Dziękujemy za wsparcie Gminie Miasto Kołobrzeg oraz Powiatowi Kołobrzeskiemu.

Zespół wystąpił w tym sezonie w następującym składzie:
Przemysław Adasiak, Marcel Kuczera, Dawid Korczyk, Jakub Korczyk, Jakub Gryń, Aleksander Błaszczyk, Olivier Krut, Filip Łuczak, Szymon Wojtowicz, Benjamin Dubois-Placak, Franciszek Dubois-Placak, Mateusz Romaniuk, Patrick Kos, Filip Kawiński, Kamil Chmielewski, Oliwier Pawlicki, Szymon Kobyliński, Paweł Woźniak.

Trenerzy: Dariusz Cholka, Krzysztof Ośliślok

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama