Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Koszulki dla utalentowanych karateków

We wtorek 15 marca 2022 roku w gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego wręczone zostały koszulki z logo powiatu dla zawodników i trenerów Klubu Sportowego „Morote” z Głowaczewa.

W ostatnich dniach było głośno w kołobrzeskich mediach o utalentowanych, młodych zawodnikach Klubu Sportowego „Morote” z Głowaczewa, którzy zdobyli medale podczas XXI Central Europe Open. Turniej odbywał się w Bydgoszczy i zgromadził prawie 1000 zawodników, reprezentujących 88 klubów z 16 krajów. Klub w klasyfikacji generalnej uplasował się na rewelacyjnym 7 miejscu, wystawiając w turnieju 12 zawodników, którzy przywieźli aż 14 medali.

Klub Sportowy Morote jest rodzinnym klubem, którego ideą jest to, by każdy bez ograniczeń mógł rozwijać i realizować swoje sportowe pasje. Treningi karate odbywają się w profesjonalnej sali do sztuk walki i na najwyższym poziomie. W powiecie kołobrzeskim jest to jedyny klub, w którym można trenować Karate Olimpijskie (WKF). Zawodnicy klubu mogą pochwalić się wieloma sukcesami zdobytymi w ostatnim czasie na międzynarodowych turniejach karate. W ramach gratulacji za osiągnięte sukcesy sportowe Zarząd Powiatu postanowił ufundować koszulki z logo powiatu dla zawodników i trenerów klubu. Koszulki utalentowanym karatekom i trenerowi Przemysławowi Spadło wręczyli starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś.

Życzymy kolejnych sukcesów na najbliższych międzynarodowych zawodach w Tczewie i Bratysławie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama