Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

MKP Kotwica Kołobrzeg znów na podium

W Licheniu Starym w miniony weekend odbył się kolejny z cyklu Pro-  Turnieje Licheń Cup U9, na którym gościli młodzi adepci piłki nożnej z całej Polski. Na takich zawodach nie mogło zabraknąć i naszych 9-letnich piłkarzy z MKP Kotwica Kołobrzeg. Zespół trenera Macieja Wachowskiego i tym razem powrócił do Kołobrzegu zadowolony oraz szczęśliwy, bowiem ostatecznie uplasował się na 2 miejscu. Na 11 rozegranych meczów, kołobrzeżanie ulegli jedynie zwycięzcy turnieju - Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin. Podium domknęła Pogoń Szczecin.

Skład naszej drużyny:
Juliusz Smagieł, Antoni Kmieć, Maksymilian Wachowski, Kacper Piotrowski, Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Filip Zahorski, Bruno Remplewicz, Kacper Marczyk, Mikołaj Wieczorek (Bałtyk Koszalin).

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama