Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kotwica przegrała w Łowiczu

Do Łowicza wyruszyliśmy wraz z Remonem Nelsonem, który powrócił do składu po drobnej kontuzji. Mecz rozpoczęliśmy stałą piątką w tym sezonie: Remon Nelson, Piotr Śmigielski, Damian Pieloch, Mikołaj Kurpisz, Szymon Długosz.


Na początku spotkania zarysowała się lekka przewaga gospodarzy po dobrej grze Robaka oraz Krzywdzińskiego. Mimo to pierwsza kwarta zakończyła się punktowym prowadzeniem (21-22) Kotwicy po dwóch celnych rzutach wolnych Itricha. Kolejna część meczu rozpoczęła się podobnie od budowania przewagi przez Księżaka za sprawą dobrze dysponowanego pod koszem Fatza, który sprawiał duże problemy podkoszowym Kotwicy. Przewaga oscylowała w granicy 6-8 punktów do momentu kiedy to Nelson trafił 3 rzuty z dystansu, wyprowadzając Kotwicę na prowadzenie, które nie trwało długo dzięki rzutowi z dystansu Staniosa. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 46-46.


Po przerwie rzucanie rozpoczął Stanios od dwóch celnych trójek. Stopniowo powiększała się przewaga gospodarzy, którzy napędzali się z każdym rzutem. Na dodatek problemy ze zdobywaniem punktów i stratami miała Kotwica co spowodowało wysoką przewagę gospodarzy. Przedostatnia kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 79-60.
Za sprawą Kutty i Nelsona Kotwicy udało odrobić się połowę strat, ale dzięki dobrej grze w ataku w szczególności Kobusa gospodarze nie pozwolili na zbliżenie się na kilku punktów gościom. W ostatnich minutach przypomniał o sobie Fatz, który akcjami pod koszem powiększał przewagę Księżaka. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną łowiczan 104-82.

KS Księżak Łowicz - Sensation Kotwica Kołobrzeg 104:82 (21:22, 25:24, 33:14, 25:22)
Księżak: Jankowski 18, Kobus 18, Fatz 15, Motel 15, Robak 14, Stanios 14, Krzywdziński 7, Kramarz 2, Dawdo 1, Świderski 0.
Sensation Kotwica: Nelson 34, Kutta 14, Śmigielski 13, Kurpisz 6, Pieloch 6, Itrich 4, Wieczorek 3, Długosz 2, Kowalenko 0.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama