Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

14 medali klubu Morote

Zawodnicy klubu Morote Głowaczewo wzięli udział w turnieju XXI CENTRAL EUROPE OPEN. Odbywajace się 6-7 marca zawody w Bydgoszczy zgromadziły prawie 1000 zawodników reprezentujacych 88 klubów z 16 krajów.

Klub Sportowy Morote w klasyfikacji generalnej uplasował się na rewelacyjnym 7 miejscu, wystawiając w turnieju 12 zawodników  którzy startowali tylko w kumite!
Fantastyczną formę pokazał zwycięzca Youth League World Karate z Acapulco Wiktor Wojarski, który wrócił do domu z dwoma złotymi i jednym brązowym medalem. Wiktor udowodnił, że systematyczna praca na treningach może wynieść na sam szczyt.

Złote medale zdobyli także  Przemek Spadło I Ignacy Zawadzki, którzy zdominowali kumite indywidualne w swoich kategoriach oraz rewelacyjna drużyna kumite chłopców U9.

Ekipa w składzie Wiktor Klim,Przemek Spadło, Mikołaj Szymanek, Ignacy Zawadzki skradła serca kibiców zgromadzonych w Artego Arena, tocząc zacięte i zwycięskie boję z dwoma szkockimi klubami. Warto podkreślić, że nasi zawodnicy byli młodsi, a mimo tego nie ulękli się roślejszych, agresywnych przeciwników i po wspaniałych bojach zdobyli upragniony puchar!

Srebrne medale zdobyli: Tymon Lorbiecki, Tymon Zawadzki, Mikołaj Szymanek I Eliza Klim, udowadniając, że jeśli tylko się czegoś bardzo chce, można to zdobyć.
Dwa brązowe medale zdobył Maksym Piłat, który pokazał karate na dobrym poziomie, lecz zabrakło odrobiny szczęścia do złota.

Kolejne brązowe krążki dorzuciła drużyna dziewcząt w kumite U9 w składzie; Alicja Klim, Eliza Klim, Pola Skrzypczak, a także Tymon Lorbiecki w kumite indywidualnym. Dla dziewczyn z klubu był to debiut na tak dużych zawodach, dlatego bijemy im wielkie brawa i okazujemy szacunek za odwagę i dobry wynik.

Dzięki turniejowi mogliśmy oderwać się trochę od ponurej rzeczywistości, ale nie zapominamy co się dzieje na Ukrainie.  Jesteśmy z Wami i staramy się pomagać z całych sił. Przy okazji chcemy serdecznie podziękować mieszkańcom Gminy Kołobrzeg za wielkie oddanie i pomoc dla przebywających w naszym klubie uciekającym przed wojną Ukraińców - powiedział trener Przemysław Spadło.

Przypominamy, że klub Morote Głowaczewo prowadzi bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama