Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dwa efektowne zwycięstwa zespołu Seniorek OPP. Finał III Ligi w Kołobrzegu

W miniony weekend zespół seniorek UKS OPP Powiat Kołobrzeski rozegrał dwa ostatnie spotkania w sezonie zasadniczym w III Lidze Kobiet. W sobotę udał się do Koszalina na mecz z MKS Koszalin aspirującym również do gry w barażach o II ligę. Po znakomitym spotkaniu zespół z Kołobrzegu zwyciężył 3-0 ( 21, 14, 24 ) rozgrywając najlepsze spotkanie w sezonie. W dniu kolejnym już na własnym parkiecie, również po dobrym meczu zwyciężył z PSPS Chemik Police 3-0 ( 14, 15, 8 ) zapewniając sobie co najmniej drugie miejsce po sezonie zasadniczym. W całej lidze zespół z Kołobrzegu przegrał tylko jedne spotkanie i z wielkimi nadziejami przystąpi do Turnieju Finałowego który zostanie rozegrany w dniach 25-27 marca 2022 r.

Już teraz serdecznie zapraszamy na trzydniowe zmagania w których wystąpią cztery najlepsze zespoły z Naszego województwa. Szczegółowy plan zawodów zostanie podany w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama