Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

29 czerwca 2022    |    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł
29 czerwca 2022    
    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate WKB

Sama odległość z Kołobrzegu do Leżajska mogła już zniechęcić, by wystartować w IV Wagowych Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate Federacji WKB, w których udział wzięło ponad 500 zawodników z 15 krajów, w tym wielu czołowych zawodników starego kontynentu. Reprezentanci Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Hiszpanii, Niemiec, Węgier, Belgii, Turcji, Szwajcarii, Izraela, Rumunii, Słowacji, Holandii no i oczywiście Polski stanęli na matach, by stoczyć pojedynki w kategoriach wiekowych i wagowych kata i kumite.

Nie mogło wśród nich zabraknąć reprezentacji Buntai Kołobrzeg. Julia Iwan, Pola Sottek i Krzysztof Szydłowski, pod bacznym okiem Sensei Pawła Falko, stoczyli godne pojedynki, walcząc o dobre imię klubu. I choć tym razem nie udało się zdobyć medali i stanąć na podium, to ich nazwiska na pewno zostaną zapamiętane przez wielu przeciwników. W kategorii kata V miejsce zajął Krzysztof Szydłowski, najpierw prezentując sędziom Taikyoku Sono San, a w drugiej rundzie Pinian Sono San. Pola Sottek i Julia Iwan po rywalizacji w swojej kategorii zajęły miejsca IX. Na uwagę zasługują walki stoczone w kategorii kumite. Każdy z reprezentantów Buntai Kołobrzeg pokazał kunszt i niebywałą wolę walki, przekładaną na ciągły atak i szukanie jego słabości przeciwnika. Świadczą o tym bardzo wyczerpujące dogrywki, którymi musieli sprostać.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama