Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


sport opp kołobrzeg wf

W poniedziałek 13 grudnia, przy współpracy Ogniska Pracy Pozaszkolnej, UKS OPP Powiat Kołobrzeski, Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Mosir Kołobrzeg w Szkole Podstawowej nr 6 oraz Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu odbyła się „Lekcja WF-u z Mistrzem”. W lekcjach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz PKN Orlen w Kołobrzegu uczestniczyło około 150 dzieci. Zajęcia prowadzone były przez Pana Marcina Strządałę, a prawdziwą „Mistrzynią” była Pani Monika Brzostek – siatkarka plażowa, siedmiokrotna Mistrzyni Polski, medalistka Mistrzostw Świata juniorów, Mistrzostw Europy do lat 23, oraz Mistrzostw Europy w Klagenfurcie w 2015. MVP Orlen Finału Mistrzostw Polski 2015 i 2016 oraz uczestniczka letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. W marcu 2018 roku zdobyła złoty medal pierwszych w historii oficjalnych Mistrzostwach Polski w siatkówce na śniegu rozgrywanych w Białce Tatrzańskiej.

Uczestniczącym szkołom zostały wręczone piłki do siatkówki oraz profesjonalna siatka, a sprzęt osobiście odebrała Pani Dyrektor Małgorzata Kałużna oraz Pan Dyrektor Andrzej Haraj. Każde dziecko otrzymało pamiątkową koszulkę oraz dyplom z podpisem Naszej Mistrzyni. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży oraz wspomagających ich nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Bardzo dziękujemy organizatorom za profesjonalne przeprowadzenie lekcji, dyrektorom za umożliwienie organizacji zajęć, nauczycielom i trenerom za pomoc. Serdecznie zapraszamy na zajęcia piłki siatkowej i rozpoczęcia wspaniałej przygody z siatkówką do klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama