Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

trzaskowski kołobrzeg

Od początku kampanii wyborczej na terenie powiatu dochodzi do niszczenia materiałów Rafała Trzaskowskiego. Wszystkie zdarzenia zgłaszane są przez przedstawicieli Platformy Obywatelskiej na Policję. W ujęciu sprawców ułatwia fakt rejestracji zdarzeń na kamerach miejskiego oraz prywatnego monitoringu.


Jednym ze zdarzeń, w sprawie, którego senator Janusz Gromek złożył zawiadomienie na Policji, jest zniszczenie banerów w Gościnie na terenie prywatnej posesji. Funkcjonariuszom został przekazany materiał wideo, na którym widać twarze wandali. Niszczenie materiałów wyborczych traktowane jest jako kradzież lub zniszczenie mienia, za co sąd może ukarać sprawcę grzywną w wysokości do 5 tysięcy złotych. W przypadku oszacowania przez komitet wyborczy straty przekraczającej kwotę 500 złotych, sprawcy według kodeksu karnego grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama