Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolizja w Sianożętach, jeden z pojazdów wypadł z drogi

Wczorajszy dzień obfitował w kolizje i zdarzenia drogowe. Tym razem do zderzenia się dwóch pojazdów hondy i BMW doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej DK11 i skrzyżowania dróg do Sianożęt i Kukinii. 

Jak wynika z naszych ustaleń kierujący hondą jadąc ulicą Rolną nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marko BMW w wyniku czego doszło do zderzenia się obu pojazdów. Siła uderzenia była na tyle silna, że BMW wypadło z drogi skosiło znak i zatrzymało się na poboczu. Na miejsce wezwano policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście żaden z kierujących nie ucierpiał.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 1300 zł. Pojazdy właściciele odholowali na swój koszt.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama