Few Clouds

17°C

Kołobrzeg

6 lipca 2022    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2022    
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

ustronie śmierć mężczyzna policja wypadek tragedia ustronie morskie

O poranku, około 7 rano służby zostały poinformowane o odnalezieniu ciała około 40 - letniego mężczyzny w Ustroniu Morskim na ulicy Wojska Polskiego. Na miejsce zadysponowano policję oraz ratowników medycznych, lekarz niestety stwierdził zgon. Obecnie trwają prace policyjnych techników w zabezpieczaniu miejsca zdarzenia. Policja nie udzielaj żadnych informacji w sprawie.

Udało nam się ustalić, że mężczyzna nie pochodził z naszego regionu. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali aż 4 osoby. Zostały one osadzone w policyjnym areszcie. Do czasu przesłuchania. Nie postawiono im żadnych zarzutów.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama