Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bałtyk ratunek pomoc tąpielec wopr sar osp ustronie policja

Chwilę po godzinie 11, służby otrzymały zgłoszenie o kąpiącym się w Bałtyku mężczyźnie, który znajduje się przy falochronie w Ustroniu Morskim i nie może się wydostać z wody. Na miejsce zadysponowano podobnie jak w sobotę służby ratunkowe od strony wody jak i lądu. Pierwsi na miejsce dojechali strażacy z Ustronia Morskiego, mężczyźnie udało się wydostać z morza samodzielnie. Wycieńczonego i poranionego przez falochron mężczyznę wstępnie opatrzono i przykryto kocem termicznym. Po dojeździe zespołu ratownictwa medycznego 29 - latek został przebadany i wypuszczony do domu. Zarówno zastęp nurków z Koszalina jak i SAR z Kołobrzegu zostały zawrócone.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama