Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pożar balotów w Drozdowie, z ogniem walczy kilka jednostek straży

Po godzinie 4 dzisiejszej nocy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze balotów w Drozdowie. Pali się około 50 sztuk. Sterta jest o wymiarach 12 x 18 metrów i wysoka na około 4 metry. Na miejsce zadysponowano kilka jednostek OSP z regionu oraz 2 zastępy straży pożarnej z Kołobrzegu. Działania nadal trwają, strażacy w tej chwili polegają na obronie przed pożarem dwóch pozostałych stert znajdujących się obok. Strażakom pomaga też sprzęt rolniczy, użyczony do działań.

Najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia lub podpalenia. To wyjaśniane zostanie po wygaszeniu.

Więcej informacji wkrótce.

foto: własne/OSP Starnin

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama