Few Clouds

17°C

Kołobrzeg

6 lipca 2022    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2022    
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Świetny początek roku w wykonaniu Swan Dance

Sekcja taneczna Swan Dance, prowadzona przez Martę Herbowską w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, sukcesami rozpoczęła nowy rok. Tancerki i tancerze w miniony weekend podczas XII Ogólnopolskiego E-Festiwalu Tańca E-dance po raz kolejny potwierdzili swoją formę i umiejętności, zdobywając podium w wielu kategoriach wiekowych, zarówno w tańcu współczesnym, jazz dance oraz show dance. Osiągnęli fantastyczne wyniki solo oraz w duetach i formacjach:
        
Impro solo t. współczesny do 7 lat
1 miejsce Natalia Bargiel
2 miejsce Matylda Wachowska
3 miejsce Milena Gleczman

Impro solo t. współczesny 8-9 lat
2 miejsce Gabrysia Wojarska
3 miejsce Julia Kulbicka
4 Blanka Pasternak

Impro solo t. współczesny 10-11 lat
2 miejsce Hanna Otrębska
4 miejsce Emma Niewiadomska
5 miejsce Klara Szubryt

Impro solo t. współczesny 12-13 lat
1 miejsce Maria Murek
2 miejsce Maja Machut
3 miejsce  Amelia Skubisz
4 miejsce Natalia Kanas
5 miejsce Paulina Wojarska
6 miejsce Maja Majcher

Impro solo t. współczesny 14-15 lat
1 miejsce Oliwia Maciejewska
4 miejsce Jakub Siutkowski
5 miejsce Izabela Załoga
6 miejsce Maksymilian Gleczman

Taniec współczesny solo do lat 7
2 miejsce Matylda Wachowska

Taniec współczesny solo 8-9 lat
1 miejsce Julia Kulbicka

Taniec współczesny solo 10-11 lat
2 miejsce Hanna Otrębska
3 miejsce Klara Szubryt

Taniec współczesny 12-13 lat
2 miejsce Weronika Lesiak
3 miejsce Maria Murek
4 miejsce Maja Machut
8 miejsce Amelia Skubisz
9 miejsce Julia Hołup

Taniec współczesny solo 14-15 lat
3 miejsce Oliwia Łącka
4 miejsce Jakub Siutkowski
6 miejsce Zuzanna Stapor
7 miejsce Maksymilian Gleczman

Taniec współczesny duety 12-13 lat
1 miejsce Maria Murek i Maja Machut
3 Natalia Kanas i Klara Szubryt

Taniec współczesny duety 14-15 lat
1 miejsce Zuzanna Stąpor i Oliwia Łącka

Taniec współczesny MINI FORMACJE 9-12 lat
1 miejsce EMERALD SWAN (Zofia Pryć, Zuzanna Stąpor, Paulina Wojarska, Amelia Skubisz, Weronika Wajda)

Taniec współczesny MINI FORMACJE 13-16 lat
1 miejsce SAPHIRE SWAN (Oliwia Łącka, Oliwia Maciejewska, Hanna Jagniewska, Izabela Załoga)

Taniec współczesny FORMACJE 12-13 lat
1 miejsce SWAN DANCE IV (Maja Majcher, Maria Murek, Weronika Lesiak, Maja Machut, Zofia Pryć, Hanna Otrębska, Paulina Wojarska, Natalia Kanas, Amelia Skubisz, Jakub Siutkowski, Maksymilian Gleczman)

Taniec współczesny FORMACJE 14-16 lat
1 miejsce Swan Dance V ( Izabela Załoga, Zuzanna Stąpor, Oliwia Łącka, Julia Hołup, Oliwia Maciejewska, Weronika Wajda, Hanna Jagniewska, Marta Szarewicz)

Impro solo jazz dance do lat 7
1 miejsce Natalia Bargiel
2 miejsce Matylda Wachowska
3 miejsce Milena Gleczman

Impro solo jazz dance 8-9 lat
5 miejsce Róża Łysko
6 miejsce Lena Jania
7 Julia Kulbicka
8 miejsce Nina Goleniowska
9 miejsce Gabrysia Wojarska

Impro solo jazz dance 10-11 lat
6 miejsce Hanna Otrębska
7 Klara Szubryt

Impro solo jazz dance 12-13 lat
1 miejsce Weronika Lesiak
3 miejsce Maria Murek
4 Maja Machut
6 Maja Majcher
7 Weronika Wajda

Jazz dance solo 8-9 lat
2 miejsce Lena Jania

Jazz dance solo 10-11 lat
2 miejsce Klara Szubryt

Jazz dance solo 12-13 lat
1 miejsce Weronika Lesiak
2 miejsce Maja Machut
3 miejsce Maja Majcher
4 miejsce Julia Hołup

Jazz dance solo 14-15 lat
2 miejsce Oliwia Maciejewska
3 miejsce Izabela Załoga
4 miejsce Jakub Siutkowski

Jazz dance duety 8-9 lat
1 miejsce Julia Kulbicka i Lena Jania

Jazz dance trio 13-16 lat
1 miejsce DIAMONDS SWAN (Maria Murek, Maja Machut, Weronika Lesiak)

Jazz dance MINI FORMACJE do 8 lat
1 miejsce BABY SWAN (Julia Kulbicka, Kalina Kużownik, Milena Gleczman, Matylda Wachowska, Natalia Bargiel)

Jazz dance MINI FORMACJE 9-12 lat
2 miejsce EMERALD SWAN (Zofia Pryć, Zuzanna Stąpor, Paulina Wojarska, Amelia Skubisz, Weronika Wajda)
3 miejsce BARBI SWAN (Michalina Herbowska, Hanna Otrębska, Gabrysia Wojarska, Lena Kuryś, Róża Łysko, Emma Niewiadomska)

Show dance FORMACJE 9-12 lat
1 miejsce Swan Dance III ( Emma Niewiadomska, Lena Kuryś, Michalina Herbowska, Klara Szubryt, Lena Rodak, Kalina Kużownik, Róża Łysko, Lena Jania, Gabrysia Wojarska, Julia Kulbicka)

Inne formy tańca solo 12-13 lat
4 miejsce Weronika Wajda

Inne formy tańca duety 14-15 lat
1 miejsce Zuzanna Stąpor i Weronika Wajda

Gratulujemy fantastycznego rozpoczęcia 2022 roku.

zdjęcia: Magia Chwil Fotografia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama