menu

"Rock nad Bałtykiem" w moich oczach

Impreza w latach 80-tych przyciągała tłumy młodych Polaków. W kołobrzeskim amfiteatrze odbywały się rockowe festiwale. Jak twierdzą fani: niezapomniane.


To w nadmorskim amfiteatrze odbył się I Festiwal Muzyki Nowofalowej. wówczas promowała go Brygada Kryzys. I tak w latach 80-tych "Rock nad Bałtykiem" stał się magnezem dla polskiej młodzieży spragnionej czegoś więcej niż socjalistycznego dbania o lepsze jutro. na deskach amfiteatru występował m.in. Maanam, TSA, Lombard, Lady Pank, ale także zespoły pomijane przez oficjalne media i będące pod nadzorem cenzury: Śmierć Kliniczna, SS20 czy Kontrola W.

W tym roku odbyła się 4 edycja reaktywowane festiwalu "Rock nad Bałtykiem - Mechday". Oto fotorelacja z występu Beri Beri, Pampeluny, Proletaryatu i zespołu MECH.. Więcej zdjęć można znaleźć w serwisie "Światło w moich oczach" www.nemezis.org

Foto Leszek Karkut
© miastokolobrzeg.pl

Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.