menu

Królewski pogrzeb

Uroczystości pogrzebowe prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii przeszły do historii jako jedno z najsmutniejszych wydarzeń w historii III RP. W Krakowie na pogrzebie prezydenta było wielu kołobrzeżan, a także Arnold Wardak, akredytowany dziennikarz podczas tego wydarzenia, które zarejestrował swoim aparatem.


- Dla mnie to były wyjątkowe chwile - mówi Arnold Wardak.  - Czułem niesamowitą jedność w narodzie. Tam nie było nikogo przypadkowego. Od nikogo nie poczułem woni alkoholu. Nikt się nie przepychał, nie miał do nas, fotoreporterów pretensji, że robimy zdjęcia – dzieli się wrażeniami z Krakowa. Siły porządkowe działały bez zarzutu, byli nawet, jak mówi fotograf, uprzedzająco mili. Ludzie tysiącami kupowali kwiaty od kwiaciarek, które sprzedawały je z przenośnych straganów (wypowiedź dla "Gazety Kołobrzeskiej").Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.