menu

Studniówka w Sienkiewiczu (foto)

Tradycyjnie od Poloneza tegoroczni maturzyści z II ZS im. Henryka Sienkiewicza rozpoczęli swoją studniówkę. Na Hali Milenium zabawa trwała do białego rana.


W popularnym "Gromku" studniówkę zaszczycił sam prezydent Janusz Gromek. Zauważył, że na szczęście nikt z książkami nie przyszedł. Jak dodali inni, zabrakło miejsca, bowiem wybór pomiędzy książkami a porządną butelką był oczywisty. I trudno się maturzystom dziwić. Trzeba zaszaleć, zakuć i zdać. Jak mówią rasowi studenci, wylądować za pierwszym podejściem pomimo oczywistej mgły.

Fot. Mateusz Czerniejewski, kol24.pl
Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.