menu

Tak się bawi Ekonom! (fotogaleria)

Tradycją już jest, aby na 100 dni przed maturą maturzyści bawili się na balu. Potocznie, nazywa się go studniówką. W tym roku jako pierwsi zaczęli uczniowie Ekonoma.


Maturzyści Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak bawili się w Hali Milenium, która jako jedyna w Kołobrzegu jest w stanie pomieścić kilkaset osób. Było iście szampańsko. Oczywiście, emocje jak zawsze emocje udzielały się maturzystkom. A bo to czerwona bielizna, a bo to coś pożyczonego, a bo to włosy, makijaż, itd. Grono pedagogiczne na czele z dyrektorem Zbigniewem Stankiewiczem przybyło na bal licznie. Tradycyjnie, rozpoczęto go polonezem. A potem była zabawa do samego rana.

Fot. Mateusz CzerniejewskiPolecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.