menu

Podkołobrzeskie plaże jak Arktyka

Pomimo odwilży, nad morzem lodu nie ubywa. Krajobraz pomiędzy Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim przypomina teraz bardziej Arktykę niż Bałtyk.


Niesamowite widoki czekają na tych, którzy znajdą chwilę, aby wybrać się na spacer na wschód od Kołobrzegu. Idąc w kierunku Ustronia Morskiego na wysokości Podczela i Bagicza, można spotkać prawdziwe góry lodowe, kratery i jaskinie. Krajobraz iście arktyczny, na który nakłada się nadal zamarznięty Bałtyk.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.