menu

Gala stylu w Hotelu Aquarius Spa

W piątkowy wieczór w Kołobrzegu miało miejsce niezwykłe wydarzenie towarzyskie pod hasłem gali stylu. W hotelu Aquarius Spa odbył się pokaz mody.


Organizatorem wspaniałego wieczoru było Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kołobrzegu i Hotel Aquarius Spa. W programie był m.in. pokaz sukien z kolekcji firmy Feema i Macieja Zienia, a także pokaz ręcznie wykonywanej biżuterii. W rolę modelek wcieliły się m.in. uczestniczki warsztatów terapii zajęciowej oraz uczennice. Dziewczyny zrobiły ogromne wrażenie na zebranej publiczności. W zaprojektowanych sukniach i biżuterii, w połączeniu z fachową stylizacją, prezentowały się fantastycznie. Wieczór przybyłym gościom umilił Bartek Wrona.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.