menu

Zimowy Kołobrzeg z wieży bazyliki (foto)

Zimowe krajobrazy przed wojną należały do jednych z najciekawszych, zwłaszcza te fotografowane z wieży kolegiaty. Dziś rzuciliśmy okiem na miasto z dzwonnicy.


Nowa winda w bazylice jeszcze nie działa. Na dzwonnicę trzeba było wejść jak w dawnych czasów: po niemal 200 krętych schodach, a potem ponad 20 metrów po drabinie. Potem jeszcze do otwarcia zostaje stalowa klapa i już, jesteśmy na niemal 70 metrach nad poziomem morza. Z Bazyliki Mariackiej rozciąga się najpiękniejszy widok na miasto. Widać panoramę miasta i okolic jak na dłoni. Śnieg nie przykrył wielkich bilbordów trwającej kampanii wyborczej. MEC grzeje ile fabryka dała. A na wschodzie budują nowe wiatraki...Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.