menu

Zobacz co zostało z Ekoparku

Ekopark 2010 to zaledwie pozostałość tego, co było przed katastrofą w 2009 roku. Przykre jednak jest to, że Ekoparku nikt nie uratował. Padały jedynie słowa.


Nowomowa polityczna prezydenta, jego zastępców, a także pracowników Urzędu Morskiego w Słupsku nie doprowadziła w stosownym czasie ani do zatamowania wycieku wody z tego użytku ekologicznego, ani do odbudowy wydmy w zapowiadanym czasie. Co więcej, naukowcy i ekolodzy, którzy oskarżali urzędników o to, że nie sprzyjają i nie interesują się Ekoparkiem, byli wyśmiewani i krytykowani, oczywiście na tle politycznym. Dziś można się przekonać, co zostało po Ekoparku Wschodnim. Widok z lotu ptaka.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.